Kancelaria Radców Prawnych Wojciech Zagajski Małgorzata Sanecka Olszewska

Brak głosów
Please wait...
https://kancelariazagajski.pl/

Obsługa prawna osób prywatnych i firm w naszym wykonaniu pozwala uzyskać korzystne i zadowalające rezultaty. Kancelaria radcy prawnego Wojciecha Zagajskiego i Małgorzaty Saneckiej-Olszewskiej działa w obrębie wielu gałęzi prawa, dbając o dobro Klienta oraz jak najlepsze zabezpieczenie jego interesów. Lublin stanowi centralny obszar naszego działania. Jeśli potrzebujesz skutecznej porady prawnej, koniecznie skontaktuj się z nami. Chętnie wsłuchamy się w Twój problem i dokładnie go rozpatrzymy. Do usłyszenia.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Kancelaria Radców Prawnych Wojciech Zagajski Małgorzata Sanecka Olszewska
Adres: ul. Karłowicza 1/3
20-027 Lublin
lubelskie
Telefon: 81 441 30 12
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 20.06.2021

admin