Kompleks Dąbrówka Jastrzębie-Zdrój

Brak głosów
Please wait...
Hotel Romantyczny

Planujesz wyjątkowy wyjazd z ukochaną osobą? Nie zapomnij o znalezieniu odpowiedniego miejsca noclegowego. Jeśli wybierasz się na Śląsk lub w okolice, Twoją uwagę powinien przykuć hotel romantyczny Dąbrówka. Jest on zlokalizowany w miejscowości Jastrzębie Zdrój, w zielonym, przyjemnym otoczeniu. Oferuje szeroką bazę noclegową, a także wyjątkową restaurację o romantycznym i stylowym wystroju, która serwuje znakomite potrawy i będzie idealna na romantyczną kolację. By dowiedzieć się więcej, warto odwiedzić stronę kompleksdabrowka.pl.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Kompleks Dąbrówka
Adres: ul. 1 Maja 49
44-330 Jastrzębie-Zdrój
śląskie
Telefon: +48 32 476 27 04
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 16.08.2021

admin