Kostka granitowa Łódź, Łask

Ocena: 5.0/5. ( 1 głosów )
Please wait...
https://kruszywalask.pl/oferta/zwiry.html

Niezależnie od tego czy mówimy o aranżacji prywatnej czy miejskiej przestrzeni, kostka granitowa pochodząca z asortymentu P.H.U. Kams-Stones sprawdzi się doskonale. Nasi Klienci mogą wybierać spośród szerokiej gamy kolorów oraz rozmiarów, co pozwala na dobór rozwiązania odpowiadającego wymaganiom każdego ogrodu. Nasi specjaliści zapewniają transport zamówionego kruszywa, w razie potrzeby służą pomocą w realizacji prac ziemnych. Nasze usługi są dostępne m.in. w mieście Łódź oraz Łask. Zachęcamy do złożenia wizyty na naszej stronie!

Dane firmy:

Nazwa firmy: P.H.U. Kams-Stones
Adres: ul. Warszawska 155
98-100 Łask
łódzkie
Telefon: 601530580
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 18.02.2022

admin