Kriolipoliza Kraków – Perfect Estetic

Brak głosów
Please wait...
Kriolipoliza Kraków

Oferta najlepszego gabinetu kosmetycznego w Krakowie jest skierowana do kobiet i mężczyzn. Salon Perfect Estetic dba o efekty swoich zabiegów, zapewnia też odpowiednią atmosferę.Oferta najlepszego gabinetu kosmetycznego w Krakowie jest skierowana do kobiet i mężczyzn. Salon Perfect Estetic dba o efekty swoich zabiegów, zapewnia też odpowiednią atmosferę. Wśród naszych usług polecamy między innymi najtańszą kriolipolizę w Krakowie. Jest to zabieg całkowicie bezpieczny i bezbolesny. Co ważne jest też bezinwazyjny więc nie wymaga użycia skalpela i interwencji chirurga. Już kilka takich zabiegów skutecznie usuwa tkankę tłuszczową z brzucha, ud a nawet podbródka. Po więcej informacji zapraszamy na stronę salon-kosmetyczny.krakow.pl.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Depilacja laserowa Kraków, Kriolipoliza - Perfect Estetic
Adres: ul. Prosta 40/2
30-814 Kraków
małopolskie
Telefon: 888 888 122
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 28.09.2021

admin