Lebelt – producent odzieży męskiej

Brak głosów
Please wait...
Sklep z garniturami

Nadrzędnym celem naszej działalności jest dostarczanie wysokiej klasy odzieży męskiej, która spełnia najwyższe normy zarówno w zakresie wzornictwa, jak i jakości wykonania. Bez względu na to jakim budżetem dysponujesz oraz jakie są Twoje preferencje, z pewnością będziemy w stanie zaproponować Ci rozwiązania o idealnie dopasowanym charakterze. Do tej pory, sklep z garniturami „Filip Lebelt” podjął owocną współpracę z wieloma Klientami indywidualnymi oraz punktami handlowymi. Jeśli również i Ty potrzebujesz modnego garnituru, koniecznie zgłoś się do nas!

Dane firmy:

Nazwa firmy: Lebelt - producent odzieży męskiej
Adres: ul. Makuszyńskiego 99c
42-200 Częstochowa
śląskie
Telefon: 609 537 888
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 21.02.2021

admin