Letniskowo – Producent domów mobilnych

Brak głosów
Please wait...
https://www.letniskowo.pl/gotowe-domy-prefabrykowane/

Firma Letniskowo działa na rynku od 2013 roku, w zakresie produkcji całorocznych i letniskowych domów mobilnych. Ma ogromne doświadczenie i wiedzę, a do tego zaufanych pracowników, którzy kładą nacisk na jakość i zadowolenie klienta. Firma proponuje gotowe domy prefabrykowane. Na produkcję jednego z nich potrzebuje zaledwie 4 miesiące. Oferuje domy o powierzchni 35m2 i 70m2, dostosowane do potrzeb każdego klienta. O szczegółach oferty, w tym o domach, jakie tworzy, przeczytasz na stronie. Zajrzyj koniecznie.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Letniskowo.pl Garkowski, Solka Sp. k.
Adres: ul. Elewatorska 29
15-620 Białystok
podlaskie
Telefon: +48 531 868 375
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 10.03.2023

admin