Manufaktura Drewno-Stal Sp. z o.o.

Brak głosów
Please wait...
https://stolarstwo-slusarstwo.pl/toczenie-w-drewnie/

Wysokiej jakości drewno jest materiałem nie tylko trwałym, ale odpowiednio wykończone, również wyjątkowo estetycznym. Doświadczenie, profesjonalny warsztat stolarski i ślusarski oraz zespół sprawdzonych specjalistów – to podstawa sukcesu Manufaktury Drewno-Stal. Oferujemy gotowe produkty na zamówienie oraz usługi strugania, frezowania i toczenie w drewnie. Nasza oferta jest bardzo elastyczna, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostosować się do Państwa indywidualnych potrzeb i preferencji. Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

Dane firmy:

Nazwa firmy: Manufaktura Drewno-Stal Sp. z o.o.
Adres: Płouszowice Kolonia 54
21-008 Tomaszowice
lubelskie
Telefon: + 48 607 049 166
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 18.05.2020

admin