Markowski & Michałowski Kancelaria Prawna S.C.

Brak głosów
Please wait...

Nie ulega wątpliwości, że zwrot opłaty likwidacyjnej pobranej przez Ubezpieczyciela to sprawa wymagająca dokładnego rozpatrzenia. Jeśli toczysz spór z Towarzystwem Ubezpieczeniowym i zależy Ci na osiągnięciu zadowalających rezultatów, serdecznie zapraszamy do kontaktu.Nie ulega wątpliwości, że zwrot opłaty likwidacyjnej pobranej przez Ubezpieczyciela to sprawa wymagająca dokładnego rozpatrzenia. Jeśli toczysz spór z Towarzystwem Ubezpieczeniowym i zależy Ci na osiągnięciu zadowalających rezultatów, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Po dokładnym rozpatrzeniu Twojej sprawy, zaproponujemy Ci kroki jakie należy podjąć w celu odzyskania pieniędzy. Pełną ofertę naszej Kancelarii znajdziesz pod wskazanym adresem. Jesteśmy przekonani, że wspólnie uda nam się znaleźć odpowiednie rozwiązanie!

Dane firmy:

Nazwa firmy: Markowski & Michałowski Kancelaria Prawna S.C.
Adres: ul. Matejki 32/33 lok. 1,
60-768 Poznań
wielkopolskie
Telefon: +48 507 039 346
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 20.05.2020

admin