MAXTECH – Budowa domów jednorodzinnych

Brak głosów
Please wait...
Firma budowlana

Firma budowlana Maxtech to przedsiębiorstwo zlokalizowane na terenie Białegostoku. Możesz u nas znaleźć usługi takie jak budowa domów i obiektów komercyjnych, a także budynków użyteczności publicznej. Zajmujemy się również wykonywaniem pokryć dachowych i elewacji, przeprowadzaniem modernizacji budynków, wykonywaniem instalacji elektrycznych, hydraulicznych i wentylacyjnych, przebudową budynków, przygotowywaniem projektów oraz wykańczaniem wnętrz. Budujemy też ogrodzenia betonowe i panelowe. Osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy!

Dane firmy:

Nazwa firmy: MAXTECH Jacek Linkiewicz
Adres: ul. Elektryczna, nr 1/3, lok. 216
15-080 Białystok
podlaskie
Telefon: 720 811 020 
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 27.11.2022

admin