Metoda Tomatisa – Pracownia uwagi słuchowej i diagnostyki ucha

Brak głosów
Please wait...
Terapia Tomatisa

Specjaliści Gabinetu Małgorzaty Płonki legitymują się wieloletnim doświadczeniem oraz posiadają stosowne certyfikaty. Takie rozwiązanie daje pewność, że przeprowadzana Terapia Tomatisa przyniesie pożądane efekty. Bez względu na to, czy preferujesz terapię w siedzibie naszego Gabinetu, czy w zaciszu swojego domu, nasza oferta jest dla Ciebie. Zobacz, jak komfortowe warunki leczenia możemy Ci zaproponować i już dziś umów się na wizytę. Gwarantujemy kompleksowe, a zarazem indywidualne podejście do Pacjenta.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Metoda Tomatisa - Pracownia uwagi słuchowej i diagnostyki ucha
Adres: Zyndrama 60a
94-301 Łódź
łódzkie
Telefon: 605 084 208
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 24.02.2020

admin