Neo Beauty – klinika medycyny estetycznej

Brak głosów
Please wait...
http://neobeauty.pl/zabiegi/

W naszym Gabinecie mile widziane są zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie, starając się w jak największym stopniu sprostać jego potrzebom. Nasze zabiegi opierają się na rzetelnych metodach działań oraz sprawdzonych kosmetykach, co daje poczucie pełnego bezpieczeństwa. Szczegółowe informacje na temat działalności Gabinetu Neobeauty znajdziesz pod wskazanym adresem. Zawarliśmy tam również pełen zakres usług, które możemy Ci aktualnie zaproponować. Do zobaczenia!

Dane firmy:

Nazwa firmy: Neo Dentica Marta i Mariusz Kochanowscy S.J.
Adres: ul. Szparagowa 10
91-211, Łódź
łódzkie
Telefon: 42 254 64 21
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 26.02.2019

admin