New Dent Clinic

Brak głosów
Please wait...
Stomatologia Poznań

Aby poprawić wygląd zębów, warto regularnie wykonywać zabieg usunięcia kamienia i osadu nazębnego oferowany przez nasz gabinet New Dent Clinic. Higienistka stomatologiczna dokładnie wyczyści zęby i zabezpieczy je lakierem lub wykona fluoryzację. Ponadto w naszej ofercie znajduje się stomatologia zachowawcza, protetyka stomatologiczna, implantologia czy leczenie kanałowe. Oferujemy również profesjonalne wybielanie zębów. Działamy w Poznaniu. Wybór naszego gabinetu to gwarancja usług na najwyższym poziomie i indywidualnego podejścia.

Dane firmy:

Nazwa firmy: New Dent Clinic
Adres: os. Orła Białego 74
61-251 Poznań
wielkopolskie
Telefon: 61 2255700 lub 530 855 865
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 26.08.2022

admin