Padowski Artisan Candles

Ocena: 5.0/5. ( 1 głosów )
Please wait...
Świece zapachowe

Świece Padowski to nieodłączny elementy wieczorów pełnych spokoju i relaksu. Jeśli chcesz sprawić sobie chwilę przyjemnego odpoczynku, a przy tym udekorować i wzbogacić Twoje wnętrze o wyjątkowy, elegancki i minimalistyczny motyw aranżacyjny, to dostępne w naszym sklepie świece zapachowe to Twój strzał w dziesiątkę! Każda świeca, którą proponujemy naszym Klientom na stronie padowski.pl została ręcznie odlana w lokalnej manufakturze z wosku ze zrównoważonych i certyfikowanych upraw. Wejdź na stronę padowski.pl i sprawdź nasze świece. Zapraszamy!

Dane firmy:

Nazwa firmy: Padowski Artisan Candles
Adres: Borek 224
32-765 Rzezawa
małopolskie
Telefon: +48509536903
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 27.12.2020

admin