Place Zabaw Urszulewo

Brak głosów
Please wait...
Place zabaw drewniane

Place zabaw drewniane, plastikowe czy metalowe – są podstawą udanej zabawy na podwórku każdego dziecka. Jeśli chcesz mieć pewność, że kupujesz bezpieczny produkt z materiałów najwyższej jakości – wybierz wyroby marki Urszulewo. Produkujemy proste, pojedyncze urządzenia, takie jak domki, piaskownice, tablice edukacyjne czy ławki, jak również rozbudowane zestawy. Skontaktuj się z nami już dziś – stworzymy wyjątkowe miejsce zabaw dla twojego dziecka. Pełną ofertę oraz dane kontaktowe znajdą Państwo na naszej stronie www. Zapraszamy serdecznie!

Dane firmy:

Nazwa firmy: Place Zabaw Urszulewo
Adres: Urszulewo 49
87-506 Urszulewo
kujawsko-pomorskie
Telefon: +48 54 280 14 66
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 27.05.2019

admin