Płatek serwis laptopów, tworzenie stron www – Lesznowola

Brak głosów
Please wait...

Twój laptop nie włącza się? Połamane zawiasy i uszkodzona obudowa utrudniają korzystanie z urządzenia? A może Twój laptop został zalany? Bez względu na problem, nasz serwis laptopów jest w stanie pomóc. Oferujemy kompleksową naprawę laptopów, włącznie z wymianą podzespołów, czyszczeniem układu chłodzenia, przyspieszaniem urządzenia oraz instalacją systemu operacyjnego i oprogramowania. Każdy z naszych specjalistów to doświadczony serwisant, który perfekcyjnie radzi sobie z naprawą laptopów wszystkich producentów. Diagnozujemy usterki szybko i trafnie, aby jak najszybciej przywrócić sprawność Twojego urządzenia.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Płatek serwis laptopów, tworzenie stron www - Lesznowola
Adres: Jedności 30I/U2
05-506 Lesznowola
mazowieckie
Telefon: +48880070908
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 20.04.2023

admin