Platforma Mebli Egen

Brak głosów
Please wait...
https://platformamebli.pl/produkty/meble-industrialne-loftowe

Prowadzimy przedsiębiorstwo o nazwie Platforma Mebli EGEN. Działamy w branży wyposażenia wnętrz. W naszym sklepie internetowym można wygodnie zamawiać meble industrialne loftowe. Stawiamy na szybką realizację zamówień. Swoim klientom możemy zaproponować atrakcyjne ceny oraz wysoką jakość wyposażenia przestrzeni. Sprzedajemy stoliki kawowe, szafki, stoły, biurka, a także konsole, które mogą się świetnie sprawdzić w pomieszczeniach takich jak chociażby salon, czy też jadalnia. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Dane firmy:

Nazwa firmy: Platforma Mebli Egen
Adres: Słupia pod Bralinem 1
63-642 Słupia pod Bralinem
wielkopolskie
Telefon: 787 083 714
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 07.09.2022

admin