Poczta z kwiatami Jelenia Góra

Brak głosów
Please wait...
Poczta z kwiatami Jelenia Góra

Chcąc podarować kwiaty osobie, która mieszka w zupełnie innym mieście, nie trzeba za wszelką cenę pokonywać tej odległości. Rozwiązaniem na miarę dzisiejszych czasów jest bowiem poczta z kwiatami, a jej oddziały można znaleźć w wielu miastach, jak choćby Jelenia Góra, Wrocław lub Kielce. To pracownia florystyczna oferująca szeroki wybór roślin i umożliwiająca zamawianie bukietów z dostawą do domu. Można więc podarować kwiaty bliskim osobom bez wychodzenia z domu. Wystarczy odwiedzić stronę telekwiaciarnia.pl.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Poczta z kwiatami Jelenia Góra
Adres: ul. Bankowa 11/1
58-500 Jelenia Góra
dolnośląskie
Telefon: 75 612 40 58
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 22.02.2021

admin