PoKrusz Arkadiusz Balcerzak

Brak głosów
Please wait...
Ziemia ogrodowa Legionowo

Ziemia ogrodowa ma wiele zastosowań i nie służy wyłącznie zakładaniu rabat i trawników. Odpowiednio dobrana gleba przydaje się bowiem do wyrównywania terenu, zasypywania fundamentów i niwelowania nierówności. Ziemia selekcjonowana i przesiana jest za to doskonała do założeń roślinnych. Jeśli potrzebujesz dowolnego rodzaju ziemi na swą działkę, wystarczy zainteresować się ofertą firmy PoKrusz, która działa w obrębie miejscowości Legionowo i w okolicach. By zapoznać się z jej pełną ofertą oraz poznać dane kontaktowe, wystarczy zajrzeć na stronę: pokrusz.pl.

Dane firmy:

Nazwa firmy: PoKrusz Arkadiusz Balcerzak
Adres: ul. Warszawska 52
05-119 Michałów-Reginów
mazowieckie
Telefon: 785 200 500
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 02.02.2022

admin