Polski Sklep Medyczny

Brak głosów
Please wait...
Akcesoria Medyczne - Polski Sklep Medyczny

Naszym celem jest spełnianie różnorodnych oczekiwań Klientów. W związku z tym, dbamy o to, aby nasz asortyment był zróżnicowany i bogaty. Jako zespół doświadczonych specjalistów, potrafimy skutecznie doradzić oraz zapewnić obsługę na możliwie najwyższym poziomie. Polski Sklep Medyczny podejmuje współpracę zarówno z osobami prywatnymi, jak i firmami oraz instytucjami. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz u nas akcesoria medyczne dopasowane do Twoich indywidualnych preferencji. Zapraszamy do składania zamówień!

Dane firmy:

Nazwa firmy: Polski Sklep Medyczny w Rzeszowie
Adres: ul. Reymonta 12/2
35-210 Rzeszów
podkarpackie
Telefon: 668 378 835
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 18.02.2019

admin