Pomoce logopedyczne, terapeutyczne sklep Juniora.pl

Brak głosów
Please wait...
https://juniora.pl/pomoce-dydaktyczne-przedszkole/

W naszej bogatej ofercie nie mogło zabraknąć miejsca na pomoce dydaktyczne dla przedszkolaków. Pozwalają one stymulować rozwój dzieci w bardzo przystępny sposób. Proponowane materiały gwarantują świetną zabawę, a ponadto angażują zmysły tak, aby dziecko mogło rozwijać prawidłowo sferę społeczno-emocjonalną. Sklep Juniora chętnie odpowie na Twoje pytania i pomoże Ci wybrać materiały dydaktyczne o idealnie dopasowanym charakterze. Sprawdź, czym wyróżniają się nasze propozycje i już dziś skontaktuj się z pracownikiem naszego sklepu.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Pomoce logopedyczne, terapeutyczne sklep Juniora.pl
Adres: Strzelecka 34
20-805 Lublin
lubelskie
Telefon: 517 044 545
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 06.09.2022

admin