Sala na imprezy okolicznościowe Łódź

Brak głosów
Please wait...
Sala bankietowa Łódź

Chyba nie trzeba nikogo przekonywać, że wesele to wyjątkowo ważne wydarzenie dlatego warto sprawić, aby było ono dobrze zorganizowane. Korzystając z naszych usług, zyskasz pewność, że zarówno para młoda, jak i zgromadzeni Goście będą świetnie się bawić. Tylko od Ciebie zależy jak zaaranżowana będzie sala bankietowa oraz jakie atrakcje zapewnisz swoim Gościom. W ramach naszej codziennej pracy organizujemy również inne imprezy okolicznościowe z uwzględnieniem specjalnych potrzeb Klientów. Łódź to miasto, w którym zlokalizowana jest nasza sala weselna.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Sala na imprezy okolicznościowe Łódź
Adres: ul. Janusza Kusocińskiego 1
90-001 Łódź
łódzkie
Telefon: 797500558
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 07.09.2022

admin