Salon Pro-Interior

Brak głosów
Please wait...

Zaprojektuj swoją łazienkę marzeń wraz z naszymi architektami w Pro-Interior. Jesteśmy salonem wyposażenia wnętrz i razem z naszymi klientami projektujemy łazienki marzeń. Chętnie pomagamy przy doborze wyposażenia. Współpracujemy z czołowymi i sprawdzonymi producentami płytek, ceramiki i kabin prysznicowych, dzięki czemu nasze łazienki są nie tylko eleganckie, ale komfortowe i trwałe. Jeśli zastanawiacie się nad projektem swojej nowej łazienki to koniecznie skorzystajcie z naszej pomocy. Zajrzyjcie do naszego salonu łazienek Pro-interior. Zacznijmy wspólne projektowanie już dziś.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Salon Pro-Interior
Adres: ul. Ługańska 6
61-308 Poznań
wielkopolskie
Telefon: 733 940 944
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 20.05.2020

admin