San faktoring Sp. z o.o.

Brak głosów
Please wait...
Faktoring dla nowych firm

San Faktoring to firma z wieloletnim doświadczeniem w zapewnianiu płynności finansowej polskim przedsiębiorstwom. Dzięki nieustannemu rozwojowi i wnikliwej analizie rynku wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów i gwarantujemy nowoczesne rozwiązania. W naszej ofercie posiadamy między innymi faktoring dla nowych firm, pozwalający na finansowanie faktur, weryfikacje kontrahentów oraz monitorowanie należności. Proste i szybkie procesy aplikacyjne to nasza specjalność. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Dane firmy:

Nazwa firmy: San Faktoring Sp. z o.o.
Adres: ul. Bydgoskich Przemysłowców 6/201
85-862 Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie
Telefon: +48 52 30 70 401
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 31.12.2020

admin