Serwis Apple Warszawa

Brak głosów
Please wait...
https://g.co/kgs/FgarHT

Serwis Apple iDoit Warszawa specjalizuje się w naprawie i konserwacji urządzeń marki Apple. Jeśli użytkowany iPhone, iPad lub jakiekolwiek inne urządzenia firmy Apple ulegną uszkodzeniu lub awarii, to nie powód, by wydawać krocie na nowy sprzęt. Wystarczy odwiedzić wspomniany punkt serwisowy, by wykonać działania takie, jak wymiana baterii, naprawa iPhone po zalaniu i wiele innych. Najprostsze prace naprawcze wykonywane są od ręki w ciągu 30 minut. Więcej informacji o ofercie, jak również cennik i szereg porad tematycznych można znaleźć pod adresem: serwisproduktowapple.pl.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Serwis Apple Warszawa
Adres:
Warszawa
mazowieckie
Telefon: +48 518 107 427
Strona internetowa:

Opublikowano: 27.04.2021

admin