Serwis iPhone Warszawa

Ocena: 5.0/5. ( 1 głosów )
Please wait...
https://serwisiphone.eu/

Niedziałający telefon, tablet lub laptop wcale nie musi oznaczać konieczności jego wymiany. Jeśli chciałbyś przywrócić dawną świetność swojemu urządzeniu Apple skorzystaj z oferty rzetelnego i doświadczonego serwisu pogwarancyjnego. Oferujemy fachową i kompleksową pomoc w naprawie sprzętu Apple. Wykonujemy pełen zakres czynności serwisowych od nieskomplikowanych napraw po wymianę płyty głównej czy też odzyskiwanie utraconych danych. Bez względu na charakter usterki zaproponujemy Ci odpowiednie rozwiązanie! Zapraszamy do kontaktu lub osobistej wizyty w naszym serwisie.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Serwis Iphone - Wymiana szybki iPhone
Adres: Grochowska 239
04-001 Warszawa
mazowieckie
Telefon: 790 343 000
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 01.02.2019

admin