Sklep internetowy AnKa

Brak głosów
Please wait...
https://ankashop.pl/zabawki-i-gry/szumisie

Misie Szumisie to urocze zabawki dla noworodków i najmłodszych dzieci. Nie tylko dają poczucie bezpieczeństwa, ale pomagają w spokojnym śnie maluszków. Pluszaki emitują aż pięć różnych rodzajów szumu – przypominającego szum fal, delikatny powiew wiatru, czy padający deszcz. Zabawki wykonane są z delikatnego materiału i są bardzo przyjemne w dotyku. W naszym sklepie internetowym z zabawkami Anka znajdziecie Państwo bogatą kolekcję Szumisiów z możliwością ich szybkiego kupna i dostawy do domu. Zapewnijcie swoim dzieciom spokojny i komfortowy sen z szumiącymi misiami.

Dane firmy:

Nazwa firmy: AnKa-Shop s.c.
Adres: Dębowa 5
86-031 Osielsko
kujawsko-pomorskie
Telefon: 725877232
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 29.04.2020

admin