Sklep internetowy Blingart.pl

Ocena: 1.0/5. ( 1 głosów )
Please wait...
https://www.blingart.pl/

Sklep internetowy Blingart to gwarancja najnowszych i najmodniejszych wzorów. W swojej ofercie posiadamy najwyższej jakości biżuterię ze stali chirurgicznej, która odznacza się wieloma zaletami. Jest idealna na wszystkie okazje, trwała, solidnie wykonana oraz w atrakcyjnych cenach. Idziemy z duchem czasu i dokładamy wszelkich starań, aby być na bieżąco z obowiązującymi trendami. Naszą kolekcję kompletujemy tak, aby każdy znalazł tu coś dla siebie oraz swoich bliskich. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Sklep internetowy Blingart.pl
Adres: ul. Świerkowa 6A
76-251 Bolesławice
pomorskie
Telefon: 506-172-748
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 26.11.2020

admin