Sklep internetowy Caldo

Brak głosów
Please wait...
https://e-caldo.pl/p/16/588/zelazko-lafe-zph-001-stopa-ceramiczna-2600-w

Żelazko ze stopą ceramiczną firmy Lafe w atrakcyjnej cenie tylko w naszym sklepie z artykułami gospodarstwa domowego e-caldo. Żelazko parowe Lafe o mocy 2600 W to świetnie dające się prowadzić po każdym materiale urządzenie wykonane z solidnych materiałów. Posiadają gumowany uchwyt i podkładkę z tyłu. Żelazko Lafe posiada automatyczny wyłącznik kiedy znajduje się w bezruchu oraz system usuwania kamienia, które z pewnością znajdą wielu zwolenników. Zajrzyjcie na naszą stronę internetową i zapoznajcie się ze specyfikacją tego świetnego żelazka już teraz.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Caldo
Adres: Stare Żdżary 46
26-806 Stare Żdżary
mazowieckie
Telefon: (48) 389-50-48
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 27.11.2019

admin