Sklep Internetowy Edison Lighting

Brak głosów
Please wait...
Oświetlenie wewnętrzne

Umiejętnie dobrane lampy potrafią stworzyć niesamowity nastrój w pomieszczeniu. Dodatkowe oświetlenie wewnętrzne najczęściej opiera się na lampach wiszących nad obrazami, paskach LED (doskonale sprawdzają się jako podświetlenie wnęk, półek) i wszelkiego rodzaju delikatne światła do zaakcentowania wybranych elementów pokoju. Nowoczesne lampy wewnętrzne dostępne są w wielu kształtach i kolorach. W naszej ofercie znajdują się lampy sufitowe, ścienne, stołowe, a także kinkiety w różnych oprawach. Zapraszamy serdecznie do EdisonLighting.pl

Dane firmy:

Nazwa firmy: Przedsiębiorstwo Edison T.MAJCHERCZYK, J.SARNECKI, E.SARNECKA - SPÓŁKA JAWNA
Adres: ul. Słoneczna 9
40–135 Katowice
śląskie
Telefon: 32 720 60 88
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 06.02.2019

admin