Sklep internetowy Europ

Ocena: 5.0/5. ( 1 głosów )
Please wait...
Podgrzewacze do potraw

Trudno wyobrazić sobie serwowanie dań dla większej grupy osób bez odpowiednich naczyń i podgrzewaczy. Podgrzewacze do potraw przydają się nie tylko w hotelach i restauracjach, ale także w biurach, a nawet w domowych warunkach. Podgrzewacz do potraw utrzymuje ich optymalną temperaturę przez długi czas – przygotowana zupa, gulasz lub jajecznica nie stygnie. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie na różnorodne konferencje i przyjęcia ze szwedzkim stołem. Szeroki wybór podgrzewaczy do potraw można znaleźć w sklepie internetowym europ24.pl.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Sklep internetowy Europ24.pl
Adres: Wólka Somiankowska 43A
07-203 Somianka
mazowieckie
Telefon: (29) 643 80 95
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 17.06.2020

admin