Sklep internetowy Hot & Cold

Brak głosów
Please wait...
Klimatyzacja z montażem Kraków

Mieszkańcy Krakowa oraz okolicznych miejscowości, którzy chcą kupić dobrej jakości, nowoczesny klimatyzator, mogą skorzystać z usług naszego sklepu. W ofercie znajduje się klimatyzacja z montażem. Nasi pracownicy dobiorą odpowiedni model, połączą go, przetestują oraz wyjaśnią, w jaki sposób należy obsługiwać sprzęt. Dodatkowo prowadzimy profesjonalny serwis urządzeń. Asortyment zawiera również nawilżacze powietrza i pompy ciepła. Sklep internetowy Hot & Cold gwarantuje usługi na najwyższym poziomie. Serdecznie zapraszamy.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Conbest Sp. z o.o.
Adres: ul. Obrońców Modlina 16
30-733 Kraków
małopolskie
Telefon: + 48 12 261 95 20
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 24.10.2022

admin