Sklep internetowy Juniora.pl

Brak głosów
Please wait...
juniora.pl/metoda-krakowska

W sklepie internetowym juniora.pl znaleźć można duży wybór wysokiej jakości materiałów dydaktycznych przeznaczonych dla dzieci, które borykają się z problemem, jakim są zaburzenia rozwoju i genetyczne. Polecaną terapią neurologiczną dla dzieci z tego rodzaju zaburzeniami jest Metoda Krakowska. Jeżeli potrzebujesz materiałów dydaktycznych, zabawek edukacyjnych, zeszytów ćwiczeń, gier edukacyjnych oraz innych tego rodzaju produktów, koniecznie zapoznaj się ze stroną sklepu. Dostaniesz tu wszystko i wszystko zostanie dostarczone pod wskazany adres.

Dane firmy:

Nazwa firmy: JUNIORA.PL s.c.
Adres: ul. Strzelecka 49
20-805 Lublin
PL
Telefon: 502 520 566
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 21.02.2020

admin