Sklep internetowy Lulen

Brak głosów
Please wait...
Ubrania z lnu

Od wielu lat zajmujemy się tworzeniem wyrobόw z naturalnych tkanin. W naszej ofercie posiadamy ubrania z lnu, wśrόd ktόrych można znaleźć spodnie, koszule, bluzki, sukienki, szlafroki, czapki i kominy. Proponujemy rόwnież maty z łuską gryki, myjki, pasy do masażu, płatki kosmetyczne i poduszki medytacyjne. Starannie wyselekcjonowane materiały od sprawdzonych dostawcόw i dbałość o każdy szczegόł to gwarancja wysokiej jakości produktόw. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą w sklepie internetowym Lulen oraz skorzystania z naszych usług.

Dane firmy:

Nazwa firmy: LULEN Sp. z o.o.
Adres: ul. Kasztanowa 32
85-605 Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie
Telefon: 501 519 638
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 18.01.2022

admin