Sklep internetowy MinisterstwoGadzetow.com

Brak głosów
Please wait...
https://www.ministerstwogadzetow.com/

Najlepsze i najbardziej kreatywne gadżety i pomysły w sieci na prezent znajdziesz w Ministerstwie Gadżetów! Nie chcesz znowu kupować kosmetyków lub ubrań jako upominek? Pragniesz zaskoczyć najbliższą osobę wyjątkowym podarunkiem? Trafiłeś w odpowiednie miejsce! Oferujemy tysiące najlepszych, najbardziej nietuzinkowych gadżetów, jakie znajdziesz w Internecie! Posiadamy gadżety elektroniczne, przedmioty licencjonowane, kreatywne wyposażenie domowe, a także mnóstwo drobnych, ale bardzo zaskakujących upominków dla każdego!

Dane firmy:

Nazwa firmy: Ministerstwo Gadżetów s.c.
Adres: Al. W. Korfantego 191, bud. C
40-153 Katowice
śląskie
Telefon: (32) 209 88 99
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 29.05.2019

admin