Sklep internetowy Otularnia.pl

Brak głosów
Please wait...
Naturalne zapachowe świece rzepakowe

Naturalne zapachowe świece rzepakowe z naszego sklepu internetowego Otularnia.pl – dlaczego warto zdecydować się na ich zakup? Jedną z ich zalet jest długi czas spalania oraz wolne uwalnianie się aromatu. Świeczki są sprzedawane w szklanych pojemnikach, które można wykorzystać ponownie, na przykład do przechowywania różnego rodzaju drobiazgów. Naturalne zapachowe świece rzepakowe nie wytwarzają związków chemicznych niebezpiecznych dla środowiska naturalnego oraz człowieka. Są one wegańskie i wolne od GMO.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Sklep internetowy Otularnia.pl
Adres: ul. Literacka 43H/3
60-461 Poznań
wielkopolskie
Telefon: 516449912
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 18.01.2022

admin