Sklep internetowy papierowe.slomki.biz

Brak głosów
Please wait...
Biodegradowalne słomki papierowe

Z ekologią jest trochę jak z dietą – z daleka wygląda groźnie, ale raz wprowadzona przynosi tak wyraźną poprawę jakości życia, że nie sposób wrócić do dawnego sposobu funkcjonowania. Małymi krokami można wprowadzić duże zmiany, które czasami są tylko kwestią zmiany przyzwyczajeń. Dobrym przykładem są biodegradowalne słomki z papieru, będące dzisiaj w zasięgu ręki każdego, kto zechce sukcesywnie pozbywać się plastiku ze swojego otoczenia. Ich szeroki wybór znajdziesz w sklepie papierowe.slomki.biz. Zapraszamy!

Dane firmy:

Nazwa firmy: Sklep internetowy papierowe.slomki.biz
Adres: ul. Wyszyńskiego 64
05-091 Ząbki
mazowieckie
Telefon:
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 26.07.2019

admin