Sklep internetowy Saunatech.pl

Brak głosów
Please wait...
Saunatech

Sauny fińskie wykonane muszą być z odpowiedniego gatunku drewna, najczęściej stosuje się: świerk skandynawski, jodłę kanadyjską oraz cedr. W sklepie Saunatech.pl kupią Państwo sprawdzone drewno najlepszej jakości, które jest gwarancją bezpiecznego korzystania z dobrodziejstw sauny oraz jej wieloletniej trwałości. Zapraszamy także do zapoznania z pozostałymi produktami z naszej bogatej oferty: piece elektryczne oraz opalane drewnem, sterowniki, promienniki, ławki i siedziska. Siedziba naszej firmy znajduje się w Bydgoszczy, ale realizujemy zamówienia z całego kraju. Zapraszamy!

Dane firmy:

Nazwa firmy: Sklep internetowy Saunatech.pl
Adres: ul. Kościuszki 27
85-079 Bydgoszcz
pomorskie
Telefon: 52 581 09 35
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 18.03.2019

admin