Sklep Wielobranżowy UNIVERS

Brak głosów
Please wait...
Pompa filtracyjna

Sklep internetowy Univers 24 proponuje wysokiej jakości asortyment obejmujący między innymi baseny ogrodowe, meble ogrodowe, doniczki, zbiorniki na deszczówkę, kompostowniki. Oferowana przez nas pompa piaskowa i pompa filtracyjna zapewnia krystalicznie czystą i wolną od drobnoustrojów wodę, dzięki czemu kąpiel w niej jest przyjemna i bezpieczna. Naszym flagowym produktem jest pompa Bestway, cechująca się wysoką jakością materiałów i wykonania oraz długą trwałością użytkowania. Zachęcamy do odwiedzin naszego sklepu i zakupów.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Sklep Wielobranżowy "UNIVERS" Małgorzata Adamus
Adres: ul. kard. Karola Wojtyły 23a
43-354 Czaniec
śląskie
Telefon: 725738358
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 07.08.2021

admin