Sklep z elektroniką – Elektroweb.pl

Brak głosów
Please wait...
ATtiny85

Nasza bogata oferta obejmuje szeroki zakres urządzeń, które wpisują się doskonale w potrzeby osób interesujących się elektroniką i robotyką. Niezależnie od tego na jakich parametrach technicznych mikrokontrolera Ci zależy, sklep internetowy Elektroweb.pl z pewnością zaoferuje Ci idealnie dopasowane rozwiązanie. Jedną z pozycja, która cieszy się dużym zainteresowaniem Klientów jest moduł Attiny85. Sprawdź, jakie jeszcze urządzenia przeznaczone do programowania urządzeń elektronicznych możemy Ci zaproponować i wybierz idealną opcję dla siebie.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Elektroweb Sp. z o.o.
Adres: ul. Warszawska 55
42-530 Dabrowa Górnicza
śląskie
Telefon: 606 834 857
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 21.05.2021

admin