Sklep z roślinami – Kwietnik

Brak głosów
Please wait...

Nasz sklep z roślinami jest wyjątkowy! Dlaczego? Gdyż Kwietnik.pl to pierwsza w Polsce internetowa giełda roślin. Jest połączeniem serwisu aukcyjnego z serwisem ogłoszeniowym, więc zakupu możesz dokonać bez wychodzenia z domu, w rozsądnej cenie. W naszej ofercie znajdziesz: kwiaty doniczkowe, kwietniki, wazy, stojaki, donice. Ale to nie wszystko! Ponadto polecamy: komfortowe meble ogrodowe oraz niezbędne akcesoria do budowy tarasu. Jeśli będziesz potrzebować inspiracji bądź rady, znajdziesz je również na naszej stronie. Zapraszamy do kontaktu!

Dane firmy:

Nazwa firmy: Sklep z roślinami - Kwietnik
Adres: ul. Gazowa 40/56
50-513 Wrocław
dolnośląskie
Telefon: 733 555 333
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 29.01.2022

admin