Slow Coffee Kazimierska Palarnia Kawy

Brak głosów
Please wait...
https://slowcoffee.pl/

Nasza firma zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości kawy w atrakcyjnych cenach. Nasze przedsiębiorstwo jest zlokalizowane w Kazimierzu Dolnym. Rzemieślnicza palarnia kawy Slow Coffee prowadzi sklep internetowy, w którym można zamawiać zarówno kawę mieloną, jak i ziarnistą. Dużą uwagę przywiązujemy do kwestii związanych ze smakiem oraz aromatem kawy. Osoby zainteresowane mogą liczyć u nas na szybką realizację zamówień. Serdecznie zapraszamy do szczegółowego sprawdzania naszych propozycji oraz do nawiązania kontaktu z naszą firmą!

Dane firmy:

Nazwa firmy: Slow Coffee Kazimierska Palarnia Kawy s.c.
Adres: Skowieszynek 38B
24-120 Kazimierz Dolny
lubelskie
Telefon: +48 663630111
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 21.09.2022

admin