Stalpol Safes Sp. z o.o.

Brak głosów
Please wait...
Stalpol sejfy domowe

Stalpol to producent sprzętu skierowanego do osób, dla których ważne jest bezpieczeństwo cennych przedmiotów, kosztowności, pieniędzy czy dokumentów. W swojej ofercie posiadamy sejfy domowe, z zaawansowanymi systemami zamykania. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem i nieustannie się rozwijamy, poszukując coraz to nowszych rozwiązań technologicznych. Proponujemy także skrytki depozytowe, szafy na broń, dokumenty i drzwi pancerne. Dbamy o zadowolenie klientów i dostosowujemy nasze produkty do ich indywidualnych potrzeb. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Stalpol Safes Sp. z o.o.
Adres: ul. Szubińska 101d
86-005 Białe Błota
kujawsko-pomorskie
Telefon: +48 52 381 42 11
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 15.12.2020

admin