Stomatologia Przy Równi

Ocena: 5.0/5. ( 1 głosów )
Please wait...
Stomatologia Zakopane

Jeśli szukasz dentysty, który łączy indywidualne podejście do każdego Pacjenta z najnowocześniejszymi technologiami stomatologicznymi oraz zdobytą wiedzą i doświadczeniem, koniecznie sprawdź ofertę gabinetu “Przy Równi”. W samym centrum Zakopanego możesz skorzystać z kompleksowego leczenia i profilaktyki. Wykorzystujemy tu tylko nowoczesny sprzęt, materiały i techniki zabiegowe. Zapraszamy także najmłodszych pacjentów – zadbamy o to, by wizyta u dentysty nie kojarzyła im się ze stresem i bólem. Skuteczna i bezbolesna stomatologia to nasza specjalność!

Dane firmy:

Nazwa firmy: Stomatologia Przy Równi
Adres: ul. Henryka Sienkiewicza 4A/U04
34-500 Zakopane
małopolskie
Telefon: +48 530 602 603
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 23.07.2019

admin