Striptease.com.pl

Ocena: 5.0/5. ( 1 głosów )
Please wait...
Tancerz na wieczór panieński

Jeśli chcesz zrobić swojej koleżance miłą niespodziankę urodzinową lub zależy Ci na tym, aby jej wieczór panieński był niezapomniany, koniecznie zaproś striptizera! Jest to rozwiązanie, które od wielu lat sprawdza się na różnego rodzaju kobiecych imprezach. Jako sprawdzony tancerz na wieczór panieński dbam o każdy aspekt swojego tanecznego show, dzięki czemu jakość świadczonych przeze mnie usług zawsze spotyka się z pełnym zadowoleniem odbiorców. Sprawdź, dlaczego warto postawić na moją ofertę i już dziś skontaktuj się ze mną telefonicznie lub mailowo.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Striptease.com.pl
Adres:
Łódź
łódzkie
Telefon: +48 791 073 075
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 04.07.2022

admin