Studio reklamowe Whiteart

Ocena: 5.0/5. ( 1 głosów )
Please wait...

Studio Whiteart to kreatywna agencja reklamowa, gdzie kreujemy wizerunki nowych marek i produktów oraz rozwijamy wizerunki już istniejące. Swoją ofertę kierujemy do firm i instytucji z Torunia, Bydgoszczy czy też Włocławka, ale jesteśmy również otwarci na realizację zleceń w całej Polsce. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, zapewniając tym samym unikatowe projekty. Jesteśmy skuteczni zarówno w kampaniach wizerunkowych jak i marketingowych. Do naszych głównych działań należy tworzenie logo firmy, projektowanie ulotek, broszur, opakowań reklamowych, prezentacji firmowych czy stron internetowych. Wykorzystujemy zaawansowane rozwiązania technologiczne, zapewniające wysoką jakość naszych produktów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Studio Whiteart
Adres: ul. Jarzębinowa 3
87-123 Brzozówka
kujawsko-pomorskie
Telefon: 56 674 24 42
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 03.12.2020

admin