Studio Tatuażu To Tu Tattoo

Ocena: 5.0/5. ( 1 głosów )
Please wait...
Studio Tatuażu Swarzędz

Sekretem wysokiego standardu usług świadczonych przez Studio tatuażu To Tu Tattoo jest doświadczony zespół specjalistów, który z pasją i zaangażowaniem realizuje swoją codzienną pracę. Zanim wykonamy tatuaż, bardzo dokładnie wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów, tak aby zapewnić im w pełni satysfakcjonujące efekty. Nasi Klienci pochodzą z rozmaitych miast Wielkopolski, najwięcej zleceń realizujemy dla mieszkańców Swarzędza i Poznania. Jeśli zainteresowała Cię nasza propozycja, zapraszamy do kontaktu!

Dane firmy:

Nazwa firmy: Studio Tatuażu To Tu Tattoo
Adres: ul. Głogowska 36
60-205 Poznań
wielkopolskie
Telefon: 692 630 938
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 24.01.2019

admin