Szkoła Pływania Posejdon

Brak głosów
Please wait...
https://www.posejdon-plywanie.pl/nauka-plywania-dla-dzieci,n-6

Pływanie to jedna z najlepszych aktywności fizycznych. Ma doskonały wpływ zarówno na ciało, jak i na ducha. Szczególnie polecamy je najmłodszym. Nauka pływania dla dzieci w Posejdonie to przyjazna atmosfera i pełen profesjonalizm. Zajęcia odbywają się w niedużych grupach, dobieranych pod względem wieku oraz poziomu zaawansowania. Możesz mieć pewność, że w naszej szkole Twojemu dziecku zostanie poświęcone maksimum uwagi. Zapraszamy do nas osoby mieszkające na Śląsku, zarówno w Bytomiu, jak i okolicy. Do zobaczenia!

Dane firmy:

Nazwa firmy: Szkoła Pływania Posejdon
Adres: ul. Strzelców Bytomskich 246c/5
41-933 Bytom
śląskie
Telefon: 881 523 059
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 27.12.2018

admin