Szkoła wspinania OnSajt

Ocena: 5.0/5. ( 1 głosów )
Please wait...
Kurs skałkowy

Szkoła wspinania OnSajt oferuje szeroki wybór szkoleń zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych. Kurs wspinania i kurs skałkowy to bardzo popularne zajęcia wybierane przez klientów chcących nauczyć się wspinania na sztucznych ściankach w Krakowie jak i wspinania w plenerze, w Jurze Południowej. Nasze kursy to teoria przeplatana praktyką, co zapewnia kompleksowe i skuteczne nauczanie. Podczas naszych szkoleń zapewniamy między innymi uprząż, linę i karabinki. Zachęcamy do zapisania się na oferowane przez nas zajęcia.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Szkoła wspinania OnSajt
Adres: ul. Torowa 4
32-005 Niepołomice
małopolskie
Telefon: 500 355 554
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 05.11.2020

admin