Tanie AGD Warszawa

Brak głosów
Please wait...
Tanie AGD Warszawa

Maxi Media to outlet, gdzie sprzedajemy tanie AGD. W ofercie posiadamy zarówno nowy jak i powystawowy sprzęt gospodarstwa domowego. Cały asortyment jest sprawdzony pod względem technicznym i w pełni sprawny. Proponujemy między innymi lodówki, zmywarki, pralki, odkurzacze, blendery, roboty kuchenne, wyciskarki. Fachowo doradzamy i dobieramy odpowiednie urządzenia do konkretnych wymagań klienta. Oferujemy korzystne ceny i atrakcyjne promocje. Szybko i sprawnie realizujemy zamówienia. Zachęcamy do odwiedzin jednego z naszych sklepów w Warszawie.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Outlet AGD Maxi Media
Adres: ul. Krakowiaków 64
02-255 Warszawa Włochy
mazowieckie
Telefon: 730 330 535
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 05.03.2021

admin