TCH Service – hurtownia środków czystości

Ocena: 5.0/5. ( 1 głosów )
Please wait...
Środki czystości Warszawa

Firma TCH Service Warszawa specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości środków chemicznych służących przede wszystkim do utrzymywania wysokiego poziomu higieny w pomieszczeniach. W ofercie znajdują się środki czystości do podłóg, środki chemicznego czyszczenia maszyn i urządzeń spożywczych, a także środki dezynfekujące. Stali klienci mogą tu liczyć na darmowe systemy dozujące, a nowi na fachowe doradztwo przy zakupie oraz wskazówki dotyczące sposobu zastosowania poszczególnych środków.

Dane firmy:

Nazwa firmy: TCH Service - hurtownia środków czystości
Adres: ul. Poleska 3
03-506 Warszawa
mazowieckie
Telefon: +48 516 189 096
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 24.05.2021

admin